fbpx

TP Kinnisvarahoolduse blogi

Nipid ja nõuanded kinnisvara hooldamiseks

Nüüd, mil rohepööre on jõudnud pea igasse kodusse, tervislik ja puhas toodang on hinnas, ning ökomärgistus aina olulisem, eelistatakse ka üha enam puhtaid ja naturaalseid koostisosi. Nii on ka naturaalsed puhastusvahendid paljudes majapidamistes asendanud tavalise kodukeemia. ​
Ladestunud ja kontrollimatud tolm ning teised allergeenid töökeskkonnas kahjustavad õhukvaliteeti ja ohustavad töötajate tervist. Selleks, et hoida töökeskkond võimalikult puhtana, on TP Kinnisvarahoolduse tiim kokku pannud seitse soovitust.
Algavaks lumekoristuse hooajaks tuleb ennast ette valmistada. Suurema territooriumi lumekoristus tuleks planeerida juba varakult sügisel. Professionaalse lume- ja libedusetõrjel on mitmed eelised, mis tellitud hooldusteenuse kasuks räägivad.
Paljud paindliku ja konti mitte murdva töö otsijad valivad toidukulleri ameti. Ühest heast alternatiivist kiputakse aga üle vaatama. Puhastusteenindaja amet on tegelikult sama hea, kui mitte paremgi valik!
Kontori ja kodu koristamine ei ole päriselt võrreldavad. Ometigi pole tööga omandatud oskused mööda külge maha jooksnud – kasutame neid igapäevaselt ka kodus. Mõnda head koristusnippi tahame nüüd ka sinuga jagada.
Toru on umbes? Võta punane pudel ja vala see kanalisatsiooni. Pliit on must? Võta kollane pudel ja hõõru sellega. Kus on probleem, seal leidub ka sobiv keemia – ja kellelgi tekib võimalus raha teenida. Aga kas kogu seda kraami sinu koju ka päriselt vaja on?
Mõnikord vajab kontori põrand tähelepanu ka siis, kui puhastusteenindajat pole käepärast. Näiteks kui vedelikku loksub maha või tatsab ruumis tavapärasest rohkem kõndijaid. Täpsed hooldusjuhised saad siit kätte.