fbpx

SAA TUTTAVAKS: Meie puhastustööde juht Merle

TP Kinnisvarahoolduse üks staažikamaid töötajaid on Merle – alati stiilne ja sätitud, seljas mõni naiselik kostüüm ning jalas kõrge kontsaga kingad. Ta on nagu võimeka naisjuhi maapealne kehastus!

Pikka aega teenindusjuhina töötades lahendas ta lugematul hulgal jooksvaid probleeme ja tagas sujuva töö sadadel objektidel. Aga nüüd on Merle puhastustööde juhi ametis. Selles tunneb ta end mugavamalt. „Saan rahulikult oma rida ajada ning asju enda käe järgi sättida. Ma lausa naudin oma töötingimusi,“ ütleb ta ise. TP Kinnisvarahoolduse meeskonda on ta kuulunud juba üle 10 aasta.

Puhastusfirmas töötamisega on aastate jooksul kogunenud hulk teadmisi, kuidas tõhusamalt koristada. Neid teadmisi rakendab ta mõnuga ka kodus – loomulikult koos oskusliku juhtimisega: korraldusi, kuidas paremini aknaid pesta, saab eelkõige abikaasa Rein.

Lisaks Reinule on Merlel veel üks väga oluline pereliige. Koer Boufy on üks lärmakamaid chihuahua’sid, keda Merle eales kohanud. Üks armsamaid samuti! Ka Boufy’le meeldivad mõnusad töötingimused ning oma perenaisega kaasas käimine, seepärast tahaks ta igal võimalusel Merlega kontorisse kaasa tulla. Teinekord läheb see ka õnneks!