fbpx

Koristushoroskoop 2021: milleks uuel aasta valmistuda?


Jäär 21.03-20.04

Ees ootab huvitav aasta, mis on täis põnevaid koristusväljakutseid. Eriti ilmnevad need aasta esimeses pooles, mil võivad ees oodata lumekoristus ning kohe kui Päike liigub Merkuuri, ka aknapesu. Ära üle pinguta, sest aasta kolmanda veerandi alguses vajad rohkem energiat kui tavaliselt – ees ootab riisumine.   

Sõnn 21.04-21.05

Tänavune aasta on selge jätk eelmisele. Märksõnadeks on muutused, muutused, muutused! Pead õppima nendega kohanema. Kindlasti tuleb välja vahetada kõik värvilised tolmulapid, väldi kollast – need lapid tõmbavad su energiast tühjaks! Suvi toob üllatusi. Ilmselt ostad uue kodumasina, tõenäoliselt tolmuimeja.

Kaksikud 22.05-21.06

VÄGA hea aasta koristamiseks! Vaata et paremgi, kui eelmine. Üllatuslikult koguneb tolmu täpselt sama palju kui eelnevatel aastatel. Oktoobris ole põrandapesuga ettevaatlik. Liiga tihe pesu lööb tšakrad kinni. Soovitusest kinnipidamine võib kaasa tuua probleeme elukaaslasega, aga pikas perspektiivis tuleb see suhtele ainult kasuks.

Vähk 22.06-23.07

Kõik prognoosid on punases. Kui tahad aasta üle elada, palka koristaja.

Lõvi 24.07-23.08

Usalda oma sisetunnet. Kui see ütleb, et koristamine pole tänavu sinu jaoks, aruta asja elukaaslase ja lastega, leidke lahendus. Ole diplomaatiline, aga ära anna alla, vaid nii hoiad oma küllusekarika täis. Suvekuudel väldi nõudepesu. Kui sa just pead koristama, kanna kindlasti kummikindaid ja pane taskusse vähemalt kolm kristalli.

Neitsi 24.08-23.09

Sel aastal ujuvad vanad pinged pinnale. Millal sa viimati kappe koristasid ja sahtleid organiseerisid? Novot! Need tööd tuleb nüüd tingimata ette võtta, sest Veenus ei soosi edasilükkamist. Viivitamatult tuleb läbi pesta kõik majapidamises olevad käterätid. Juulis väldi pesuloputusvahendit – see loob halva aura ja võib tuua töö juures tülisid.

Kaalud 24.09-23.10

Ees ootab hullumeelselt tempokas aasta, sest pakatad energiast, mis vajab maandamist. Hakka kohe tegutsema! Tee remonti, paiguta mööbel vähemalt kaks korda ümber (märtsis, siis uuesti juuni keskel), korista kodus, suvilas, tööl, vanemate juures, võid isegi toidupoes riiuleid ümber sättida – oled sel aastal täiesti peatamatu.

Skorpion 24.10-22.11

2021. aasta on keskendumise aasta. Keskendu ainult sellistele asjadele, mis on päriselt olulised: magamistoa põrand, teise korruse aknad, auto pagasnik, üldpuhastusvahend ja melamiinšvamm. Iga Skorpioni jaoks on nimetatul erinev tähendus. Mediteeri, leia enda jaoks seosed ja tegutse eesmärgipäraselt. Ära muretse, kõik saab puhtaks.

Ambur 23.11-21.12

Planeetide seis on soodne. Võid koristamisega isegi enda materiaalset seisu parandada. Aga ainult juhul, kui asud tööle koristaja, puhastusteenindaja, kojamehe, puhastustehnika operaatori või muu sarnase ametimehena. Loomulikult võid koristada ka kodus, kuid pead arvestama, et sellega ei teeni sa sentigi. Kaalu plusse ja miinuseid.

Kaljukits 22.12-20.01

Kõik muutub. Just 2021. aastat juhib tugevalt põhjus-tagajärg seos. Viirused ei tule sulle kallale (kui pidevalt pindu desotad). Tolmuallergia sind ei ohusta (kui tihedalt tolmu võtad). Sinu käed ei kleepu (kui neid kogu aeg pesed). Sind ei tunta tänaval ära (kui korralikult maski kannad). Ühesõnaga, kui korralikult koristad, siis mustus sind sel aastal ei ohusta.

Veevalaja 21.01-19.02

Uuel aastal võtab kõik aega. Ühe põranda pesu – nii umbes 10 minutit. Nõude kappi panek – ligi 7 minutit. Pesu kuivama panek – 4 minutit. Tolmu võtmine – 8 minutit. Löö minutid kokku ja tead iga kord täpselt, kui palju tuleb koristamisele aega planeerida. Võid vabalt toetuda eelmise aasta andmetele, sest tegelikult jätkub kõik samas vaimus.

Kalad 20.02-20.03

Aasta märksõna on masinad. Kui pesu pesed, siis masinaga. Kui tolmu imed, siis jälle masinaga. Ka nõusid pese ainult masinaga. Unusta igasugune käsitöö, sest tulevik on tehnika päralt! Muretse endale kõik masinad, mis sul veel puudu on. Hea aasta mootorsae, lehepuhuri ja murutraktori ostuks. Ettevaatust, miskipärast on naabrid tänavu närvilised.