fbpx

SAA TUTTAVAKS: Meie Sirje

Heatahtlik ja hästi aktiivne Sirje töötas enne poejuhatajana, kuid avastas ühel hetkel, et tal hakkas seal igav, töö oli liiga üksluine. TP töökuulutust nägi ta ajalehes ja otsustas pikemalt mõtlemata kandideerida. Igav ei ole tal veel kordagi hakanud, sest väljakutseid jagub. „Saan palju suhelda, aga ka puhastusteenindajatele nõu ja jõuga abiks olla,“ ütleb Sirje ise.

Vähem tähtis pole fakt, et tegelikult meeldib Sirjele ka koristamine kui tegevus. Nii on ta tundnud terve elu. „Mulle meeldib töö, mille tulemus on kohe näha. Pealegi on see mõnus trenn,“ tõdeb ta. Samuti naudib Sirje täiendkoolitusi, sest see võimaldab areneda ja edasi liikuda.

Kolleegid kirjeldavad Sirjet kui uudishimulikku ja otsese ütlemisega tõelist daami, kes on alati sätitud – oli aeg, mil ta käis isegi juukseid pesemas ainult juuksuri juures. Ent Sirje pole ka lihtsalt lakitud küüntega peen proua. Kui vaja, saab ta ka ussi õngekonksu otsa aetud, sest just kalastamine on üks tema hobisid. Mitmekülgne Sirje on töökaaslaste poolt kõrgelt hinnatud.

Mõnusas seltskonnas ja töökeskkonnas peitub ka Sirje pika TP staaži võti. Lisaks ühistele üritustele hindab ta kõrgelt eelmise aasta lõpus valminud uut kontorihoonet, kus on lausa super töö- ja olmetingimused. „Tavaliselt öeldakse, et hea on seal, kus meid pole, aga minul isiklikult on ka juba TP-s väga hea ja ma ei vahetaks seda tööd mitte ühegi teise vastu,“ kinnitab Sirje rahulolevalt.