fbpx

SAA TUTTAVAKS: Meie teenindusjuht Heidi

TP Kinnisvarahoolduse meeskonna üks kõige paindlikumaid liikmeid on Heidi. Ta paindub hästi nii tööalastes vaidlustes, ootamatutes olukordades kui ka joogamatil.

Heidi liitus meie tiimiga 2018. aastal. Kandideerimine oli kohe-kohe lõppemas, aga viimasel hetkel saime tema CV kätte ja valiku tegemine läks kohe ootamatult lihtsaks. Ju see oli saatus, sest meeskonda sulandub ta imehästi. „Naudin inimestega suhtlemist. Kõik minu kolleegid on eranditult värvikad isiksused, kellega kohtumist juba naljalt ei unusta,“ ütleb ta ise.

Lisaks värvikatele kolleegidele tuleb teenindusjuhi töös teinekord ette ka värvikaid situatsioone. Näiteks juhtus nii ühe uue suurkliendi objektil. „Läksin kohale varahommikul kell 5.30, pool tundi enne koristajaid. Tulesid põlema pannes sain korraliku ehmatuse osaliseks. Leidsin eest diivanid magavate, täies töörõivastuses ehitusmeestega. Korra olin lausa dilemma ees, kas lülitada tolmuimejad sisse või lasta härrastel uni täis magada,“ muigab ta lõbusat vaheseika meenutades.

Vabal ajal harrastab Heidi joogat. Mitteametlikult kontori joogakuningannaks kroonitud Heidile meeldib joogaga pingeid maandada. Kas joogausku on pööratud terve TP Kinnisvarahoolduse personal? Veel mitte. Aga töö käib!