fbpx

TUTVUSTAME MEESKONDA: Taivo

TP Kinnisvarahoolduse uusim liige on Taivo, kellel täitus kollektiivis äsja 7. kuu. Tema ekspertiis on kogu selline koristus, mis jääb majast väljapoole. Õues müttab Taivo meeleldi nii töö- kui ka töövälisel ajal.

Koristuse valdkond on Taivole tuttav juba aastaid. Ta on töötanud kinnisvarahoolduse alal, aga tegeles ka koristuskeemia ning puhastusseadmete müügiga. Ilmest just müügimehe aastatest pärineb Taivo komme asju ajades just helistades. Töökaaslaste sõnul ei ole Taivo see, kellele tasuks e-kirju saata, talle tuleb alati just helistada!

Ent enda jaoks just selle õige tee leidis Taivo üles Norras elades ja töötades. Erinevaid objekte hallates tuli seal korraldada niitmist, hekipügamist, pisiremonti jmt. See oli niivõrd hingelähedane, et sarnasel positsioonil on mees ka TP-s.

Siseruumides töötamise asemel naudibki Taivo enim värskes õhus toimetamist. Nii on koduse koristuse osas jäme ots abikaasa käes, kuid kõik õuealal toimuv on Taivo korraldada. Näiteks talvel kulub maal elaval Taivol lõviosa ajast lume rookimisele. Soojemal ajal – Taivo endi sõnul lausa üheksal kuul aastas – tegeleb ta hoopis sportimisega. Täpsemalt tennisega.  Ja seda loomulikult väliväljakul, kus siis mujal!