fbpx

SAA TUTTAVAKS: Meie Kristina


Öeldakse, et igaühele antakse täpselt nii palju, kui ta kanda jaksab. Meil on vedanud, et oleme oma meeskonda saanud just Kristina, kellel on jaksu ja nutikust ära lahendada ka kõige keerulisemad olukorrad.

Kristina on väle, terava mõistusega ja töökas. Ilma nende omadusteta ta sellel ametikohal ilmselt töötada ei saakski, sest amet nõuab väga erinevatele olukordadele reageerimist. Uskumatuid lugusid võiks ta vesta tundide viisi, pealegi oskab ta neid mahlakalt edasi anda.

Ehkki nii mõnigi alluvate manageerimise juhtum teeb tagantjärele meenutades nalja, on tulnud lahendada hulk pööraseid olukordi. Teinekord juhtuvad kõik asjad ühel ajal. Ühes linna otsas ei saada valvet peale, teises linna otsas ei tule ukselukk lahti, siis läheb kriitilisel hetkel pesumasin katki, kuskil neljandal objektil vajatakse koheselt puhastusvahendeid jne. Selline on Kristina tüüpiline „täiskuuöö“.

Kuidas ta kogu selle hullusega toime tuleb? Tänu kolmele võtmesõnale! Esiteks – loominguline mõtlemine. Lapsena unistas ta hoopis kunstnikuks saamisest. Lasteaednikuna töötamise kogemus – värvikat kaadrit kantseldades on see hindamatu väärtusega. Hea huumorisoon – vaid nii on võimalik säilitada terve mõistus.

Sisemist särtsu jagub Kristinal ka vabaks ajaks, kui ta hobisid harrastades pingeid maandab. Talle meeldib koos sõpradega matkata, jalgrattaga sõita ning suusatada, kus vähegi saab. Lisaks sellele armastab ta eestlaste uut lemmikspordiala, talisuplust. Loomulikult on ta üritanud endaga kampa meelitada ka töökaaslasi. Kuuldavasti käivad ülemused Aivi ja Kaido talisuplemas salaja – järelikult ei ole Kristina jõupingutused päris tühja läinud!