fbpx

SAA TUTTAVAKS: Meie müügijuht Maario

Maario alustas TP Kinnisvarahoolduses (toona tegutsesime nime all Tondi Puhastustööd) 2013. aastal professionaalse „hirmutajana“. Nüüd on hirmutamisest alles vaid lõbusad mälestused, kuid mõni asi ei ole siiani muutunud.

Ehkki meie ettevõtte vana nimi võib sellele viidata, ei palgatud Maariot algselt tööle inimeste ehmatamiseks. See kujunes lihtsalt töö käigus nii välja. Nimelt töötas Maario eripuhastustöölisena, olles sageli akende pesemisega rakkes. Ootamatult 4. või 5. korruse akna taha ilmuv kogu on pannud ehmatusest hüppama nii paljaid naisi, süvenenud skaipijaid kui ka teisi majaelanikke, kes pesupäeva teavituse maha maganud.

Kõik tööga seotud pikantsed lood pärinevadki ajast, mil Maario ise nö põllul viibis. Ja lugudest, ütleb ta ise, saaks kokku panna õhemat sorti raamatu!

Ettevõtliku ja nutika töölisena jäi Maario silma ka juhtkonnale. Nii ei olegi imestada, et ta ühel hetkel kontorisse tööle kutsuti. Nüüd on Maario meie müügijuht, vallates mitte ainult suhtlemise peent kunsti, vaid tundes nüanssidena ka seda, mida puhastusteenuse pakkumine tegelikult tähendab.

Vabal ajal köidab Maariot sport. Milline, küsite? Absoluutselt igasugune. Elukaaslase sõnul vaataks Maario andunult ülekannet ka siis, kui seda tehtaks pimedate kepikõnni maratonilt. Ise harrastab ta discgolf’i, enne seda põrgatas 20 aastat kossuplatsil palli.

Kas Maario on koristusekspert ka kodus? Jah, aga ainult siis, kui ta saab aknaid pesta.