fbpx

SAA TUTTAVAKS: Meie personalijuht Anett

Personalijuht Anett on meie firma pesamuna, kes on täitnud TP Kinnisvarahoolduses ühe kõige olulisematest ametikohtadest. Uute töötajate motiveerimiseks on tal oma nipp – ta räägib koristamise kohta tõtt!

Otsene juht kirjeldab Anetti kui väsimatut organiseerijat, kes tahaks kõik asjad alati ette ära teha. Samuti ütleb ta, et Anett on puhtusefriik, mistõttu pole ime, et ta ligi 7 aastat tagasi otsaga just puhastusteenuseid pakkuvasse ettevõttesse tööle asus.

Personalijuhti amet ei ole kerge, kuid Anett usub, et seda polegi ükski amet. Oma töös hindab ta enim tunnet, et temast sõltub midagi. Olgu näiteks kasvõi see, et olulised ametikohad saaks kiiresti ja edukalt täidetud. Eks on Anettki näinud, kuidas koristajaametit teinekord võõristatakse.

„Kui selgitada, kui oluline koristamine on, kui lihtne on seeläbi teistele rõõmu pakkuda, olles ühtlasi ka kehaliselt aktiivne ja saada selle eest ka palka, on inimesed end üsna lihtsalt valmis koristamisega siduma,“ tõdeb Anett. Paha ei tee ka õiglane tasu ja vaba aeg, mida jagub võrreldes pikki töötunde tegevate klienditeenindajatega enamgi. Rohkem pole veenmiseks vaja. Anetile meenub näiteks üks Filipiinidelt pärit neiu, kes tuli tööle plaaniga jääda kuni aastaks, aga pole nüüd, mitu aastat hiljem, veel kuhugi minemas.

Lisaks oma tööle naudib Anett ujumist, sel alal on ta omal ajal isegi võistelnud. Ja, sarnaselt mitmetele teistele TP Kinnisvarahoolduse töötajatele, on ka Aneti südames eriline koht koduloomal – Prantsuse buldog Barbiel.