fbpx

Parkimismajade ja siseparklate puhastus

parkla

Parkimismaja puhastus on hea viis tuua parklasse värskust ning hoida autod puhtamana. 

Siseparklate puhastamiseks on kaks moodust. Seda tehakse kas survepesu meetodil või spetsiaalsete parklapesumasinate abil.

TP Kinnisvarahooldus peseb 10 000 m² parkla puhtaks 6-8 tunniga!
Parklapesumasina eelisteks on 70% väiksem ajakulu kui survepesuritega pestes, me ei vaja toitejuhtmeid ega voolikuid, mistõttu on see ideaalne lahendus ka kortermajade parklatele.

Küsi pakkumist

Kirjuta meile millist teenust soovid. Vastame tööpäeva jooksul. Kui sa omale sobivat teenust ei leidnud, võta meiega ühendust ning leiame lahenduse!

Mida pead teadma, kui hakkad parklapesu tellima?

Siseparklate puhastamiseks on kaks moodust. Seda tehakse kas survepesu meetodil või spetsiaalsete puhastusmasinate abil. Aga kumb teenus valida?

Parkla puhastus võtab survepesuritega kordades kauem kui parklapesumasinaga, mõnikord isegi neli korda kauem!  Inimtööjõud maksab! 

Pealegi on veel üks oluline nüanss – survepesuga uhutakse must vesi kanalisatsiooni. Veel enne kui see ühineb linnakanalisatsiooni reoveega, läbib see üldtrassi, kus võib olla erinevaid liiva- ja õlipüüdureid ning pumpasid. Tavapärasest suurem sopp põhjustab ummistusi, mille likvideerimine võib osutuda vägagi tüütuks.

Masinpesuga säästad aega ja raha

Kõige mõistlikum on siseparkla puhastada spetsiaalse masinaga. See peseb pinna puhtaks ja imab samaaegselt paaki kogu mustuse ning pesuvee. Seda ka siis, kui osa tööd tehakse survepesuriga. Ummistuste pärast muretsema ei pea.

Masin teeb töö ära üpris kiiresti. Nt 10 000 m² suuruse parklale kulub masinal vaid 6-8 tundi. See tähendab, et parkimine on häiritud lühemat aega, mis on ju kõigi huvides.