fbpx

Meist

TP Kinnisvarahooldus aitab ettevõtteid ja kinnisvaraomanikke igapäevaste ning erakorraliste puhastusteenuste ja hooldusteenuste korraldamisel.

Meie klientideks on suuremad ja väiksemad ettevõtted, kes soovivad säilitada ümbritsevat keskkonda ning hoida ja parandada oma kinnisvara väärtust. TP Teenuste hulka kuuluvad nii ühekordsed eritööd, igapäevased puhastusteenused kui ka pikaajalised projektid.

Oleme tegutsenud üle 23 aasta - selle ajaga oleme omandanud väärtuslikke kogemusi nii büroode, tootmispindade, ladude, restoranide,  kui ka meditsiiniasutuste koristamises.

Meie kliendina võid olla mureta, sest meie tegevus teenusepakkujana on kindlustatud - kui meie tegevuse käigus peaks midagi purunema, katab vastutuskindlustus kõik kulud.

ceo
personalijuht

Meie põhiväärtuseks on inimesed ja nende hoidmine. Kõik inimesed on meile ühtemoodi väärtuslikud ja tööle oodatud, austame nende erinevusi. 

Me usume, et ettevõtte edu sõltub suuresti seal töötavatest inimestest ning seetõttu panustame oma inimeste motiveerimisse ja  arendamisse. Pakume kõikidele ausatele ja aktiivsetele inimestele võimalust töötamiseks, välistades diskrimineerimise ja tagades võrdse kohtlemise. Tagame töötajatele ohutud töötingimused ning koolitusvõimalused vastavalt nende tegevusvaldkonnale.

Väärtustame meeskonnatööd, korraldades iga-aastaseid meeskonnakoolituse päevi ja ühisüritusi. Nii kasvatame meeskonnatunnet ja  tegutseme ühise eesmärgi nimel.

Üllatame oma töötajad sünnipäevadel ja tähistame järjekordse aasta täitumist meie ettevõttes.

0 +
Töötajat
0 +
Rahulolevat klienti
3
Keskmine staaž
0
Staažiaastat

Miks valida meid

Oleme oma klientidele professionaalne partner ning nõuandja, lähtudes iga kliendi valdkonnapõhistest vajadustest ja erisustest. Ennetame tekkida võivaid erimeelsusi läbi personaalse klienditeeninduse ja kvaliteedijuhtimissüsteemi.