fbpx

Prügikonteineri rent ja transport

Konteineriteenus

Ükskõik, kas oled majaomanik või töövõtja, multilift konteineri rentimine on lihtne ja tõhus viis puhastustöödeks ja mitmesuguste teiste tööde tegemiseks. Vajaliku prügikonteineri suurus sõltub Sinu projekti suurusest ja sellest mida ära visata soovid.

TP Kinnisvarahooldus pakub 6 m3 suuruseid konteinereid, mis sobivad ideaalselt kodu või hoovi puhastuse, renoveerimise, kolimise või üldehituse käigus tekkinud prügi jaoks.

konteineri rent

Multilift konteiner

Multilift kontineri tellimine on hea lahendus kogunenud prügist või jäätmetest vabanemiseks. Jäätmete vedu teostatakse multilift veoautoga. Konksuga libistatakse konteiner autolt maha ja autole tagasi.

TP Kinnisvarahoolduse multilift konteineri paigaldamiseks ei ole vaja palju ruumi. Väike konteiner mahub kitsastesse kohtadesse, kuhu suured autod ei pääse. Tellimisel tuleb jäätmete kogust ja liiki hinnata, kuna auto tõstevõime on piiratud – kuni 2 tonni.

Paigaldame soovitud kohta prügikonteineri ning jätame paigale täpselt nii kauaks, nagu Sinul tarvis. Sina täidad selle ja meie veame ära nii kiiresti kui võimalik.

Prügikonteineri rentimise hind

Prügikonteineri rentimise hind Tallinna piires on 100,00 eurot 1-7 päeva. Sellele lisandub prügi utiliseerimine vastavalt prügi liigile. Konteinerite rendi teenust pakume Tallinnas, Harjumaal ja selle lähiümbruses. Väljaspool Tallinna linna lisandub rendihinnale ja prügi utiliseerimise hinnale ka transport.

Konteinerite kandevõime on maksimaalselt 2 tonni. Konteinereid toome kohale ja tühjendame ainult tööpäevadel. Helista või kirjuta meile ja me paigaldame soovitud kohta prügikonteineri ning jätame paigale täpselt nii kauaks, nagu Sinul tarvis. Sina täidad selle ja meie veame ära nii kiiresti kui võimalik. Lihtne!

Küsi pakkumist

Kirjuta meile millist teenust soovid. Vastame tööpäeva jooksul. Kui sa omale sobivat teenust ei leidnud, võta meiega ühendust ning leiame lahenduse!