fbpx

Välipuhastus - kojamehe teenus

välipuhastus

Miks on välipuhastust vaja?

Selleks, et hoone püsiks puhtana, on vaja korras hoida ka väliterritoorium. Väliterritoorium on nii parkla, haljasala, kõnnitee, estakaad, sissepääsuala kui ka trepp.

Kojamehed töötavad iga ilmaga, et tagada hoone ümbruse korrashoid, vältimaks liiva, pori, puulehtede ja tolmu sissetoomist jalanõudega.

Kojamees hoiab majaümbruse korras ja puhtana. Kojamehe töö ehk välipuhastuse eesmärk on luua hea üldmulje hoonest ja hoone juurde kuuluvast territooriumist ning vähendada ilmastikust tekkida võivaid ohtusid inimestele ja sõidukitele.

Küsi pakkumist

Kirjuta meile millist teenust soovid. Vastame tööpäeva jooksul. Kui sa omale sobivat teenust ei leidnud, võta meiega ühendust ning leiame lahenduse!

Välipuhastus erinevatel aastaaegadel

Kojamees on see, tänu kellele saavad autojuhid talvel ka lumise ilmaga hoovist ning parklast välja ja jalakäijad kõnniteel kukkumata liikuda.

Suvel puhastab kojamees majaümbruse tolmust, korjab lendleva prahi, tühjendab prügikastid, trimmerdab ning niidab muru. Kevadel hooldame haljasalad, teeme suurpuhastuse ning korjame kokku talve jooksul kogunenud killustiku, lehed ning puhastame teed tolmust. Sügisel korjame kokku ja viime ära mahalangenud lehed, käbid ja oksad. Talvel teeme libedusetõrjet, lükkame lund, puhastame katused lumest ja jääpurikatest ning vajadusel viime ära üleliigse lume.

Kojamehed töötavad iga ilmaga, et tagada hoone ümbruse korrashoid, vältimaks liiva, pori, puulehtede ja tolmu sissetoomist jalanõudega.

Mida välipuhastuse teenus sisaldab?

Kojamehe teenus sisaldab vastavalt kokkuleppel tegevusi, mis hoiavad hoone ja selle juurde kuuluva kinnistu esindusliku ja puhtana.

  • Koristame hoone ümbrusest lahtise prahi ja tolmu
  • Niidame muru
  • Pügame hekid
  • Tühjendame prügikastid
  • Puhastame kõnniteedelt, parklatest ja ukseesiselt lume
  • Teeme libedusetõrjet ja riisume lehed.

Vastavalt seadusele heiskame ja langetame riiklikel pühadel sulle kuuluva riigilipu.
Kokkuleppel pakume ka muid välikoristuse teenuseid.