fbpx

Lisateenused ja -võimalused

Pakume oma klientidele võimalust tellida kõik heakorrateenusega seonduv meilt. Meie käest saad tellida porivaibad ning vahetusvaipade rendikorralduse. Vahetusvaipade renditeenus annab nii välisilme kui tagab puhtuse.

Aitame valida sobivad hügieenitarbed sõltuvalt ruumide otstarbest. Õigesti valitud tarvikutega saab kokku hoida puhastuskuludelt kui valida hügieenitarvikud koos tervikliku puhastusteenuse lahendusega.

Tellides hügieenitarvikud TP Kinnisvarahoolduselt, saad plastmassist hoidikud ja dosaatorid tasuta. Meie organiseerime kõik vajalikud tarvikud objektile, paigutame hoidikud ning hoolitseme hoidikute ja dosaatorite täitmise ja tarvikute olemasolu eest.

lisateenused

Küsi pakkumist

Kirjuta meile millist teenust soovid. Vastame tööpäeva jooksul. Kui sa omale sobivat teenust ei leidnud, võta meiega ühendust ning leiame lahenduse!

Porivaipade rent ja vahetusvaibad

Vahetusvaipade renditeenus annab nii välisilme kui tagab puhtuse. Õige suurusega vahetusvaipade abil püsivad teie ruumid puhtad ja esinduslikud. Samuti aitavad õige suurusega porivaibad hoida kokku ruumide koristamisele kuluvat aega.

Kuna porivaibad peatavad oluliselt mustuse ja niiskuse edasikandumist, suurendavad nad ka ohutust.

Meie heade koostööpartneri Lindström abiga saate oma ettevõttele kujundada ise sobiva vaiba või tellida olemasolevatest kollektsioonidest.

Hügieenitarvikud

Vajad kätepaberit, prügikotte või seepi?

Aitame valida sobivad hügieenitarbed sõltuvalt ruumide otstarbest. Õigesti valitud tarvikutega saab kokku hoida puhastuskuludelt kui valida hügieenitarvikud koos tervikliku puhastusteenuse lahendusega.

Tellides hügieenitarvikud TP Kinnisvarahoolduselt, ei pea sa muretsema nende tarne ja paigalduse pärast. Meie organiseerime kõik tarvikud objektile ning hoolitseme nende olemasolu eest.

Meie kaudu saad tellida: tualettpaberit, kätepaberit, prügikotte, seepi, õhuvärskendajat, prügikaste, desinfitseerijaid, wc-harju jne.

Hoidikud ja dosaatorid

Tellides hügieenitarvikud TP Kinnisvarahoolduselt, saad plastmassist hoidikud ja dosaatorid tasuta. Pakume oma klientidele Grite, BulkySoft ja Tork pabereid.

Meie organiseerime kõik vajalikud tarvikud objektile, paigutame hoidikud ning hoolitseme hoidikute ja dosaatorite täitmise ja tarvikute olemasolu eest.

Sina kliendina saad mugavalt ühe arve ning ei pea jooksma mööda poode ja suhtlema erinevate ettevõtetega.