fbpx

Muru niitmine ja trimmerdamine

muru niitmine

Muru niitmise sagedus

Ilusa muru saladuseks on sagedane hooldus! TP Kinnisvarahooldus pakub muru niitmise ja trimmerdamise teenust peamiselt äriklientidele.

Muru on soovitav niita niitmisperioodil vähemalt kaks korda nädalas, et tagada tihedus ja ühtlane kasv. Samuti aitab muru niitmine ära hoida umbrohu teket ja ennetada erinevate seenhaiguste levikut.

Kasutame muru niitmiseks ja trimmerdamiseks profitehnikat. Suurte platside jaoks murutraktoreid, väiksemad haljasalad ja kitsamad kohad  hooldame käsiniidukiga. Ning alad, mida on niidukiga keeruline hooldada või kus muru on liiga kõrge, käime üle trimmeriga.

 

Küsi pakkumist

Kirjuta meile millist teenust soovid. Vastame tööpäeva jooksul. Kui sa omale sobivat teenust ei leidnud, võta meiega ühendust ning leiame lahenduse!

Millal alustada muru niitmist?

Kindlat kuupäeva ei ole võimalik määratleda, kuid esimese niitmisega tuleks oodata nii kaua kuni talvest ärganud muru on saanud taastanud oma jõu ja on  umbes 8-10 cm pikkune.

Kui kõrget muru niita?

Muru ei tohiks kindlasti liiga madalaks pügada, kuna see vähendab muru vastupidavust erinevatele haigustele ja kolletumine on kiirem tulema, sest muru ei suuda endas piisavalt niiskust hoida. Optimaalne muru kõrgus võiks olla 4 cm.

Samuti vajavad trimmerdamist aiaääred ja servad, kuhu niidukiga ei pääse.