fbpx

Pehme mööbli puhastus

mööbli puhastus

Pehme mööbli süvapuhastus

Kõik tekstiilid määrduvad kasutamisel. Kui teksapüksid käivad aeg-ajalt pesumasinas, siis diivani, tugitooli või madratsi kattekanga pesemise peale ei mõelda sageli üldse. Ometi on mööbli koormus tihti suurem kui püksipaaril ning korralikku pesemist vajab seegi. 

Sagedasel kasutusel ladestuvad mööblile toidu- ja joogiplekid, mustus ning lemmikloomakarvad. Samuti koguneb pehmesse mööblisse tolmuosakesi, mis võivad põhjustada allergiaid. Koduste vahenditega saab küll eemaldada plekid, kuid mustust ja tolmu välja pesta on juba keerulisem. Seetõttu soovitame süvapesu tellida vastavalt kasutussagedusele

Küsi pakkumist

Kirjuta meile millist teenust soovid. Vastame tööpäeva jooksul. Kui sa omale sobivat teenust ei leidnud, võta meiega ühendust ning leiame lahenduse!

Süvapuhastus

Pehme mööbli süvapuhastus ei ole vajalik mitte ainult plekkide ja mustuse eemaldamiseks, vaid ka selleks, et eemaldada mööblist haigusetekitajad. Isegi kui mööblikangal silmaga nähtavaid plekke veel ei ole, on sinna aja jooksul kogunenud tolmu ja rasva, kangas on võidunud, selle värv tuhmunud ning mööbel näeb nukker ja väsinud välja.

Korrapärane süvapuhastus annab peale puhta mööbli ka tervislikuma keskkonna kodus või kontoris, sest just pehmes mööblis ja vaipades on suurel hulgal silmale nähtamatut tolmu, allergeene ning baktereid.

TP Kinnisvarahooldus teostab pehme mööbli süvapuhastust tekstiilipesuriga kliendi juures kohapeal. 

Puhastamine ei võta kaua aega (keskmise diivani peale kulub umbes tund) ning mingeid eriettevalmistusi ei pea kodus eelnevalt tegema. Samuti pole vaja karta, et tuppa jääks peale puhastamist ebameeldiv kemikaalide lõhn – vahendid, mida puhastamisel kasutatakse, on praktiliselt lõhnatud ning peale puhta veega läbiloputamist on ruumist kadunud kõik kõrvalised aroomid.

Oluline teada

Tasub meeles pidada, et peale läbipesu jäävad puhastatud pinnad veidi niiskeks ning vajavad lõplikuks kuivamiseks mõned tunni aega.

Kuidas koduste vahenditega vaibalt ja mööblilt plekke eemaldada, loe siit.

Kõige parem on ennetada!

Kui eelnev tundub närvesööv ja tülikas, tasub panustada hoopis profülaktikale. Tänapäeval on saadaval mitmeid nanotehnoloogial põhinevaid pinnakaitsevahendeid. Need pole imetlusväärsed leiutised ainult kobakäppadele, vaid kõigile, kel ruumis heledat tekstiili. 

Katame kontoris või kodus leiduvad strateegilised pinnad nanokaitsega ja sa ei pea plekkide pärast rohkem muretsema – isegi siis, kui juhtub õnnetus.