fbpx

Küsi hinnapakkumist!

Puhastusteenused

Korduma Kippuvad Küsimused

Ühest vastust sellele küsimusele ei ole. See sõltub paljudest faktoritest – ruumide mahust, otstarbest, inimeste arvust ja asukohast. Samuti sellest, kas koristust soovitakse kaks, kolm, viis või seitse korda nädalas. 

Üritame kliendi soovil alustada nii kiiresti kui võimalik. Tavaolukorras vajame ettevalmistuseks umbes kaks nädalat, et valmistada ette töökorraldused, tellida vahendid ja tarvikud, paigaldada vajadusel hoidikud ning koolitada töötajad. Kuid oleme valmis alustama

Puhastustööd ja koristustööd ei ole sünonüümid. Puhastustöö all mõeldakse tegevust, millega kõrvaldatakse kõikvõimalikelt pindadelt sinna kogunenud mustus selleks, et tagada pindade normaalne väljanägemine, hügieenilisus ja säilivus. Koristustöö all mõeldakse tegevust, mis eeldab takistuste kõrvaldamist, et tagada nõutud puhastustase.

Eripuhastustöö – põhjalikult tehtav ühekordne koristus, mida tehakse vajadusel, kui puhastustööde ja koristustööde käigus ei saavutata soovitud puhastustaset. Eripuhastustööde nimekiri ja teostamise sagedus lepitakse eraldi eelnevalt kokku

Tavatingimustes on vaip täiesti kuiv ja kasutusvalmis 24 tunni möödudes. Hea ventilatsiooni ja õhuliikuvusega ruumides saab ruume vajadusel kasutama hakata ka 12 -16 tunni möödudes.