fbpx
kontori koristus

Kontori koristus: 5 nõuannet värske töökeskkonna hoidmisel

Tervitus kõigile kontorisõpradele! Olgem ausad, meie kontor on nagu teine ​​kodu. Veedame seal kuhjaga aega, mistõttu on värskuse ja puhtuse tagamine olulisel kohal, et töötajatel oleks seal hea olla. Kuid nagu meie kodud, võivad ka kontorid muutuda pisut… ütleme “vähem kui sädelev”. Selles seisnebki kontori koristuse võlu! Kontori koristus ei tähenda ainult ruumi ilusaks muutmist, vaid see on ka meeleolu loomine, mis hoiab teid ja teie töötajaid õnnelikena, tervena ja produktiivsena.

Miks on kontori koristus sama oluline kui hommikukohv?

Kujutage ette seda: tööruum, mis pole lihtsalt puhas, vaid ka kutsuv. Uuringud näitavad, et puhas kontor tõstab töötajate produktiivsust ja heaolu. Korras ja värske kontor ütleb: “Oleme professionaalid, kes väärtustavad oma töökeskkonda ja inimesi.” Lisaks ärgem unustagem tervist – puhas keskkond takistab mustuse ja mikroobide levikut, tänu millele on töötajad tervemad. Puhas kontor on atraktiivne ka klientide, külastajate, äri- ja koostööpartnerite silmis.

Lugege lähemalt, kuidas koristusfirmad tõstavad sinu ettevõtte väärtust läbi kontori koristuse. 

Millal võtta ette kontori koristus?

Regulaarne kontori puhastamine on võtmetähtsusega. Me kõik oleme hõivatud töö tegemisega, aga sellegipoolest on oluline leida aega kontori koristuseks. Iganädalased koristustööd on vajalikud värskuse hoidmiseks ja puhtuse tagamiseks. Kord kvartalis tuleks aga läbi viia ka süvapuhastus või eripuhastustööd, et tagada pindade ja materjalide pikaaegne säilimine. Samuti tuleb põhjalik kontori koristus ette võtta enne ja pärast kontoris toimuvaid suursündmusi. 

Kui tunnete, et teil puuduvad vajalikud oskused või teil pole aega kontori korrashoidmisega ise tegeleda, siis soovitame leida endale usaldusväärne ja kvaliteetne koristusfirma. Tutvuge TP Kinnisvarahoolduse spetsialistide, puhastusteenuste ja hinnakirjaga. 

Kontori koristuse 5 lihtsat nõuannet, kuidas hoida puhtust

Toome välja peamised nõuanded ja tegevused, mida kontori koristamisel silmas pidada:

1. Segaduse korrastamine ja ebavajalike asjade kõrvaldamine

Alustage segavate ja ebavajalike asjade eemaldamisega. Need paberihunnikud, mis teil laual seisavad, kas te päriselt kasutate neid või võite neile rahuliku südamega headaega öelda? Vaadake kontoriruumides hoolikalt ringi ja mõelge, millised ebavajalikud asjad saate ära visata või ära anda. Visake pilk peale oma kontorilauale, sahtlitele, kappidele, hoiuruumidele jne. Mida vähem asju, seda vähem segadust, seda lihtsam koristada ja puhtust hoida. 

2. Seadmete puhastamine ja desinfitseerimine

Seadmed ja tehnika, mida igapäevaselt töö tegemiseks kasutame, on suured mikroobimagnetid. Klaviatuure ja telefone, mida pidevalt klõpsate, tuleb regulaarselt pühkida. Kasutage desinfitseerivaid salvrätikuid – need on teie tehnika puhastamisel kõige efektiivsemad abimehed. Loe lähemalt, kuidas desinfitseerimine läbi viia. 

3. Varjatud nurkade puhastamine

Igas kontoris on kohad ja nurgatagused, mida kunagi ei märgata. Mustus ja tolm aga märkab neid asukohti ja meeleldi ajapikku koguneb sinna. Sageli unustatud kohtadeks on näiteks printerite, kappide ja laudade tagused, kontorite nurgad jne. Nende korrapärane puhastamine on oluline, et vältida suurema mustuse kogumist ja kahju tekkimist. 

4. Kööginurga ja tualettruumide korrahoidmine

Köök ja tualettruumid on kohad, kus mustus ja prügi koguneb kõige kiiremini. Seda seetõttu, et need on väga tihedas kasutuses ning sealt käib palju inimesi pidevalt läbi. Köögis olevad köögiseadmed nagu kohvimasin, blender ja külmkapp, koguvad mustust imekiirelt. Köögis on oht ka toidujäätmete kogunemisel ja laialivedamisel ehk köögipindu tuleks pärast igat kasutust korralikult pühkida. Samas jutt käib ka tualettruumide puhul – väga oluline on neid pidevalt korras hoida ja puhastada. 

5. Põrandate pesemine

Põrandad on peamised mustuse kogujad, sest me pidevalt jalutame nende peal ja vahetevahel isegi ajame midagi maha. Igapäevane tolmuimejaga koristamine ja mopiga pühkimine tagab põrandate pikaaegse sära ja säilivuse. 

Kuidas professionaalne puhastusteenus võib olla teie kontori superkangelane?

Nüüd aga kindlasti mõtlete: “See kõik on suurepärane ja väga õige, aga kellel on aega?” Siin tulevad mängu professionaalsed puhastusteenused – teie kontori uus parim sõber. Toome välja peamised põhjused, miks peaksite oma kontori koristuse ja värske töökeskkonna tagamisel paluma koristusfirma abikätt. 

Koristusfirma asjatundlikkus ja tõhusus

Koristusfirma töötajad tunnevad puhastusmeetmeid ja -seadmeid nagu oma viit sõrme. Nad on kiired, tõhusad ja märkavad mustust, mille olemasolust te isegi arvatavasti ei tea. 

Tööks sobivad puhastusseadmed

Professionaalsed koristajad on varustatud õigete tööriistade ja toodetega, et tulla toime mis tahes koristusprobleemiga, jättes teie kontori puhtaks, värskesk ja mikroobivabaks.

Kohandatud puhastusgraafik ja järjepidevus

Iga kontor on ainulaadne, mistõttu on oluline kohandada ja läbi viia puhastustööd vastavalt teie ruumide seisukorrale ja konkreetsetele vajadustele. Kontori korrashoidmisel on järjepidevus võtmetähtsusega. Professionaalne koristusteenus tagab, et teie kontor püsib pidevalt värskena, sest koristajad järgivad kindlat puhastusgraafikut. 

Aja ja stressi säästmine

Sel ajal, kui puhastusprofessionaalid teevad oma tööd, saate keskenduda oma töö tegem isele ja äri kasvatamisele. See võimaldab teil ühe asja eest vähem muretseda. 

Kvaliteetne kontori koristus TP Kinnisvarahooldusest

Kontori koristamine võib tunduda tüütu tööna, kuid tegelikult on see ruumi loomine, kus õitsevad ideed, hiilgab tervis ja energia ning tõuseb tootlikkus. Professionaalsete puhastusteenuste vähese abiga saate hoida oma kontori mitte ainult puhtana, vaid ka inspireeriva keskkonnana. 

TP Kinnisvarahoolduses pakume siseruumide koristust, välipuhastust, süvapuhastust ja mitmeid eripuhastustöid. Võtke meiega ühendust ja leiame teie ettevõtte pindadele sobiva puhastuslahenduse.