fbpx
prügikonteineri tellimine

Prügikonteineri tellimine: kuidas valida endale sobiv prügikonteiner?

Jäätmete tõhus käitlemine ning eraisikule ja ettevõttele õige prügikonteineri tellimine on olulisem kui kunagi varem. Prügikonteineri tellimine ettevõttele on mitmetahuline lähenemisviis, mis hõlmab lisaks jäätmete teisaldamisele ka keskkonnavastutust, töökoha hügieeni, ettevõtte tõhusat toimimist ja mainet. Korraliku prügikonteineri olemasolu on vastavuses seaduslike nõuetega, soodustab positiivset töökeskkonda ning näitab pühendumust sotsiaalsele ja keskkonnaalasele vastutusele. Majapidamiseks mõeldud prügikonteiner on hea lahendus puhastuse, renoveerimise, kolimise või üldehituse käigus tekkinud prügi jaoks.

Kui plaanis on prügikonteineri tellimine, siis kõigepealt on vaja mõista vajadusi

Enne prügikonteineri valikutega tutvumist tuleb teil hinnata oma jäätmekäitlusvajadusi. Võtke arvesse tekkivate jäätmete mahtu ja tüüpi, kõrvaldamise sagedust ja konkreetseid nõudeid, mis põhinevad teie majapidamise või ettevõtte vajadustel. Kas tegelete üldiste jäätmete, taaskasutatavate või ohtlike materjalidega? Nende tegurite mõistmine aitab teil teha teadlikke otsuseid sobiva prügikonteineri tellimisel.

Multilift prügikonteineri tellimine

Ükskõik, kas oled majaomanik või töövõtja, multilift prügikonteineri tellimine on lihtne ja tõhus viis puhastustöödeks ja mitmesuguste teiste tööde tegemiseks. Vajaliku prügikonteineri suurus sõltub Sinu projekti suurusest ja sellest mida ära visata soovid.

Miks on multilift prügikonteineri tellimine hea valik?

Multilift prügikonteineri tellimine on hea lahendus kogunenud prügist või jäätmetest vabanemiseks, kus jäätmete vedu teostatakse multilift veoautoga. 

TP Kinnisvarahoolduse multilift konteineri paigaldamiseks ei ole vaja palju ruumi. Väike konteiner mahub kitsastesse kohtadesse, kuhu suured autod ei pääse. Tellimisel tuleb jäätmete kogust ja liiki hinnata, kuna auto tõstevõime on piiratud – kuni 2 tonni.

Paigaldame soovitud kohta prügikonteineri ning jätame paigale täpselt nii kauaks, nagu Sinul tarvis. Pärast täitmist veame selle ära nii kiiresti kui võimalik.

Prügikonteineri tellimine: mida silmas pidada?

Prügikonteineri suurus

Prügikonteineri tellimisel on esmatähtis õige suuruse valik. Liiga väikese konteineri valimine võib kaasa tuua sagedased pealevõtmised, mis toob kaasa suuremad kulud. Teisest küljest võib teie vajaduste jaoks liiga suur konteiner hõivata väärtuslikku ruumi ja tekitada tarbetuid kulutusi. Optimaalse suuruse määramiseks hinnake oma jäätmete mahtu ja kõrvaldamise sagedust.

TP Kinnisvarahooldus pakub 6 m3 suuruseid konteinereid, mis sobivad ideaalselt kodu või hoovi puhastuse, renoveerimise, kolimise või üldehituse käigus tekkinud prügi jaoks.

Jäätmete koostis

Mõelge, millist tüüpi jäätmeid teie majapidamine või ettevõte tekitab. Erinevad konteinerid on ette nähtud konkreetsete materjalide käitlemiseks, seega on oluline valida selline, mis vastab teie jäätmekoostisele. Võta meiega ühendust ja arutame, millist lahendust saame Sinu vajadustele pakkuda. 

Prügikonteineri hind

Prügikonteineri tellimisel tuleb kindlasti silmas pidada ka rentimise hinda. Prügikonteineri rentimise hind Tallinna piires on 100,00 eurot 1-7 päeva. Sellele lisandub prügi utiliseerimine vastavalt prügi liigile. Konteinerite rendi teenust pakume Tallinnas, Harjumaal ja selle lähiümbruses. Väljaspool Tallinna linna lisandub rendihinnale ja prügi utiliseerimise hinnale ka transport.

Vastavus eeskirjadele

Olge teadlik kohalikest eeskirjadest ja jäätmekäitlusjuhistest. Mõned materjalid võivad vajada erilisi käsitsemis- või kõrvaldamismeetodeid. Õigusaktide järgimise tagamine mitte ainult ei väldi juriidilisi probleeme, vaid aitab kaasa ka vastutustundlikule ja eetilisele jäätmekäitlustavale. Selleks võite pöörduda jäätmekäitluse spetsialistide poole, et arutada oma konkreetseid vajadusi. Tutvuge ka jäätmeseadusega.