fbpx
puhastusteenindaja

Kuller või puhastusteenindaja? Vaata, kuidas ametit valida

Paljud paindliku ja konti mitte murdva töö otsijad valivad toidukulleri ameti. Ühest heast alternatiivist kiputakse aga üle vaatama. Puhastusteenindaja amet on tegelikult sama hea, kui mitte paremgi valik!

Kui oled üliõpilane või otsid võimalust lisaraha teenida, on vabamat laadi graafik ja paindlikkus töökoha valimisel põhikriteeriumid. Üleliia palju sa selliseid töökohti ei leia. Saab sõita taksot, saab minna toidukulleriks ning võib hakata ka puhastusteenindajaks. Just viimasel ametil on mõned päris head eelised.

Puhastusteenindajana tead alati ette, kui palju teenid

Puhastusteenindaja töötab kindlaks määratud graafiku alusel. Tead juba kuu alguses ette, mis objektid ning töömaht sind ees ootavad. See võimaldab sul oma kuu eelarvet palju lihtsamini planeerida. Kui aga tead juba ette, et tahad tavatundidest rohkem töötada, saad oma soovid aegsasti personaliosakonda edastada.

Kulleri või taksojuhina töötades sul kindlat ettemääratust pole. On paremaid, aga on ka halvemaid päevi. Kui sead endale igaks tööpäevaks kindla sihi, kui palju soovid teenida, võib mõnel päeval juhtuda, et summa väljateenimiseks läheb rohkem aega kui algselt planeerisid. See tuleb aga sinu puhkeaja arvelt.

Puhastusteenindaja töökeskkond on parem

Puhastusteenindaja töö käib siseruumides, kuhu õues uluv tuul ja paukuv pakane ei pääse. Olgem ausad, soojas kontoriruumis töötada on palju mugavam kui vihma ja lume käes jalgratta või tõuksiga kimada.

Toidukullerina töötades tuleb ka halb ilm välja kannatada. Muidugi võib valida halva ilmaga mitte töötamise, kuid Eesti muutlikku ilma arvestades võib lõpuks mõnusaid päevi kokku koguneda nii vähe, et sissetulek ei toida ära.

Puhastusteenindajal pole ajalist survet

Toidukulleril on kogu aeg tuli takus, sest restoranis pealevõttu ootav toit ei tohi ära jahtuda ning ka tellija soovib oma kõhutäie võimalikult kiiresti kätte saada. Tänavatel liigeldes on eksimisruumi vähe, sest ajaline surve on kõva.

Koristaja töös sellist survet õnneks pole. Sulle määratakse ette, mis ajaks peab objektil töö tehtud saama ja see, mis kell sa täpselt alustad, ei ole kellegi jaoks probleem. Kui oled väga nobe ja saad töö kiiresti valmis, võid lihtsalt varem koju minna. Kui tahad töötada hästi rahulikus tempos, on sul ka see võimalus olemas. Rahas ei kaota sa kummalgi juhul.

Puhastusteenindajal on kindel töökoht ja hüved

Puhastusteenindajana töötades saad ametliku töölepingu, mis toob endaga ka mitmed hüved. Sa saad võtta puhkust, sulle kehtib tervisekindlustus ning jooksma hakkab tööstaaž. See tähendab, et kõik vajalikud maksud tasub sinu pealt tööandja ning sina ise sellepärast muretsema ei pea.

Kulleritele väga sageli kindlat töölepingut ei pakuta. Eeldatakse, et teed tööd enda ettevõtte alt või mõnes muus vormis, mis eeldab sinult suuremat paberimajandust ning ei paku sulle lisahüvesid.

Puhastusteenindajal on pidev võimalus areneda

Kullerina töötades on sul üks kindel tööülesanne, mis tuleb lihtsalt ära teha. Millegi uuega see töö sind ei üllata.

Puhastusteenindajana saad sa pidevalt uusi teadmisi. Õpid uusi töövõtteid ja arened seeläbi edasi. Oskuste ja teadmistega töötajat hinnatakse valdkonnas kõrgelt. Kusjuures puhastusteenuste ettevõttes on sul võimalik teha ka karjäärihüpe, näiteks saada objektijuhiks. TP Kinnisvarahoolduses on selliseid edulugusid palju.

Häid inimesi pole kunagi liiga palju. Meie vabad töökohad leiad siit. Ootame sind enda meeskonda!