fbpx
koristusteenus

Koristusteenuse tellimine kontorisse: mida silmas pidada?

Kuidas valida professionaalne koristusteenus?

Puhas kontor on ülioluline nii ettevõtte töötajatele kui ka klientidele – nii potentsiaalsetele kui praegustele – kui ka tulevastele töötajatele hea mulje jätmisel. Töökoha olukord näitab hästi, kui oluliseks peab ettevõte oma inimeste eest hoolitsemist. Seetõttu on mõistlik tellida oma kontorisse professionaalne koristusteenus, tänu millele paraneb avalikkuse ettekujutus ja ettevõtte maine.

Professionaalse koristusteenust pakkuva ettevõtte leidmine võib olla tülikas ja aeganõudev, sest see peab vastama teie vajadustele ja aitama teil eesmärke saavutada. Suur küsimus on muidugi selles, kuidas leida täpselt “see”, mis märgib kõik ruudud. Loe TP Kinnisvarahoolduse postitusest lähemalt sellest, kuidas valida koristusteenuseks õige firma.

Lisaks pakume välja mõned kriteeriumid, mida koristusteenuse tellimise puhul jälgida:

Koristusteenust pakkuva ettevõtte maine

Üks esimesi asju, mida peate puhastusettevõtte palkamisel arvestama, on selle maine. Kas nad pakuvad kvaliteetset tööd? Kas nad kohtlevad oma kliente hästi? Kas nad küsivad oma teenuste eest mõistlikku hinda, st kas hinna-kvaliteedi suhe on paigas?

Eeltöö tegemine ja informatsiooni otsimine on hea koht alustamiseks. Kontrollige endiste ja praeguste klientide arvustusi ja iseloomustusi, et saada ettevõttest kõige ausam ja ehedam ülevaade. Vaadake koristusteenust pakkuva firma kodulehte ja sotsiaalmeediat, et näha milline on nende kuvand. Jälgige, kui pikk on nende töökogemus, kui laia valikuga teenuseid nad pakuvad ning kas nad jagavad piisavalt vajalikku informatsiooni. Samuti on hea ettevõttega ühendust võtta, kuna nendega otse kontaktis olles on võimalik palju asju teada saada – kuidas nad klientidega suhtlevad ja kui avatud nad teie pakkumistele on. Tutvu TP Kinnisvarahoolduse meeskonnaga siin.

Koristusteenust pakkuva ettevõtte töötajate asjatundlikkus

Esmapilgul võib koristamine tunduda lihtne töö, mis ei nõua erilisi oskusi. Reaalsus on aga see, et see nõuab asjatundlikkust ja korralikku väljaõpet. Alates erinevat tüüpi materjalide ja pindade jaoks õigete toodete kasutamisest kuni uusimate tehnoloogiatega kursis olemiseni nõuab koristajaks olemine palju pingutust ja koolitust.

Lisaks garanteeritud kvaliteetsetele tulemustele vähendab riske ja vastutust ka puhastusettevõtte palkamine, mis pakub oma töötajatele võimalusi järjepidevalt oma oskusi arendada. Näiteks kui on ohtlikke kemikaale, mida tuleb puhastada ja kõrvaldada, on kehavigastuste ja/või varakahju vältimiseks vajalikud teadmised ja tehnikad.

Kui soovite meelerahu, peaksite pöörduma puhastusettevõtte poole, kes hoiab kontrolli ning koolitab oma töötajaid. 

Koristusteenust pakkuva ettevõtte tulemuste kvaliteet

Halvasti puhastatud kontoriga silmitsi seismine on masendav. Lisaks töövoo võimalikule häirimisele võib see põhjustada ka muid probleeme, näiteks terviseprobleeme. Samuti võib juhtuda, et te ei suuda täita seadusega kehtestatud eeskirju.

Seetõttu on eelmise punktiga seoses ülioluline palgata puhastusettevõte, kes seab oskuste arendamise ja koolituse oma prioriteetide hulka. Nii võite eeldada, et saate alati kvaliteetseid tulemusi.

Muidugi on võimatu teada puhastusettevõtte suutlikkust oma lubadusi täita ilma neid palkamata. Siin hakkab mängu kõige esimene tegur: kontrollige kindlasti klientide arvustusi. Häid teenuseid pakkuval puhastusettevõttel on oma klientide seas kindlasti suurepärane maine.

Koristusteenust pakkuva ettevõtte teenused

Erinevatel töökohtadel on erinevad koristusvajadused. See tähendab, et saja hea arvustusega puhastusettevõte ei ole automaatselt teie kontori jaoks parim valik. Kontrollige esmalt pakutavaid teenuseid ja vaadake, kas need vastavad teie vajadustele.

Samuti võite soovida näha, kas saate kohandada puhastusplaane. Mõnikord ei vaja te täisteenust – võib-olla vajavad puhastamist ainult teie vaibad või on teie kontori aknad pärast vihmast päeva eriti määrdunud.

Peale COVID-19 on plussiks ka see, kui puhastusettevõte saab pakkuda ka spetsiaalseid desinfitseerimisteenuseid. Siin saad tutvuda TP Kinnisvarahoolduse pakutavate teenustega.

puhas kontor

Koristusteenust pakkuva ettevõtte kindlustuskaitse

Ükskõik kui ettevaatlik te ka pole, õnnetusi võib alati juhtuda. Seetõttu on kõige parem palgata korraliku kindlustuskaitsega puhastusettevõte. Ideaalis peaks puhastusettevõttel olema vähemalt üldine vastutus- ja töötajate hüvitamise kindlustus.

Korralikult kindlustatud puhastusettevõte on ettevõte, mis järgib seadusi ja hoolib ka oma töötajatest – see on asutus, millega on turvaline koos töötada.

Koristusteenust pakkuva ettevõtte keskkonnasõbralikkus

Viimaseks, kuid mitte vähemtähtsaks kriteeriumiks jäävad puhastusettevõtte tavad. Vaadake, kui keskkonnateadlikud need on. Kas nad kasutavad energiasäästlikke seadmeid? Kas nad kasutavad puhastusvahendeid, mis on EPA-sertifikaadiga ja keskkonnasõbralikud? Kui ei, siis kas nad saavad kasutada rohelisemaid alternatiive? 

Loomulikult ei ole keskkonnasõbralikkus absoluutselt kohustuslik. Roheliste ja jätkusuutlikkuse algatuste toetamine on aga ärile vaieldamatult kasulik. Loe lähemalt naturaalsetest puhastusvahenditest siit.

TP Kinnisvarahoolduse pakutavad koristusteenused

Nagu näete, on puhastusettevõtte valimine tõsine asi. Puhtast kontorist sõltub palju, nii et pidage kindlasti neid asju silmas, kui otsite professionaalset koritsusteenust. 

TP Kinnisvarahooldus pakub laia valikuga professionaalset koristusteenust. Meie teenuste hulka kuuluvad nii siseruumide koristus, eripuhastustööd, välipuhastus, parkimismajade puhastus, prügikonteinerite rent ning erinevad lisateenused, mida on võimalik Teie soovil teostada. Eripuhastustööd hõlmavad endas vaipade süvapuhastust, põrandate süvapesu ja vahetamist, akende ja klaaspindade pesu, pehme mööbli puhastust, põrandate hooldusõlitamist ning keskkonna desinfitseerimist. Välipuhastuse alla läheb näiteks kojamehe teenus, muru niitmine ja trimmerdamine ning lumekoristus ja libedustõrje. Võta meiega ühendust ning leiame sulle sobiva lahenduse.