fbpx
koristusteenused tartus

TP Kinnisvarahoolduse mitmekülgsed koristusteenused Tartus

TP Kinnisvarahoolduse koristusteenused Tartus on mõeldud ettevõtetele, kes soovivad panustada oma töötajate heaolusse, hoolitsedes töökeskkonna puhtuse eest. Loe lähemalt, millega pead arvestama, kui mõtled kontori koristusteenuse tellimise peale. TP Kinnisvarahooldus on usaldusväärne koristuspartner paljudele Tallinna ja Tartu ettevõtetele. Selles artiklis uurime lähemalt, milliseid koristusteenuseid me Tartus pakume.

Pakutavad koristusteenused Tartus

Meie koristusteenuste hulka kuuluvad sisekoristustööd (kontorites, kaubanduspindadel, ladudes, tootmispindadel, restoranides ja tervishoiuasutustes), eripuhastustööd (vaipade süvapesu, põrandate süvapesu ja vahatamine, akende ja klaaspindade pesu, pehme mööbli puhastus, põrandate õlitamine, desinfitseerimine), välipuhastus (kohamehe teenus, muru niitmine ja trimmerdamine, lumekoristus ja libedustõrje) ja parkimismajade puhastus. Lisaks pakume prügikonteineri renti ja  lisateenuseid, nagu pori- ja vahetusvaipade renti ning sobivate hügieenitarbete valimist.

Siseruumide koristusteenused Tartus

Kontori koristus Tartus

TP Kinnisvarahoolduse kontori koristus on üks enimnõutud teenuseid. Selle raames hooldame kontoriruume, koridore, puhkeruume ja tualette. Meie meeskond kasutab professionaalseid puhastusvahendeid ja -seadmeid, tagamaks kvaliteetse tulemuse ja mõnusa töökeskkonna. Lisaks arvestame klientide erisoovidega, kohandades teenust vastavalt vajadustele. Koostöös klientidega lepime kokku sobiva puhastusaja, et meie töö ei segaks nende igapäevaelu. Professionaalne kontori koristus on äärmiselt oluline, kuna puhtad kontoriruumid loovad positiivse töökeskkonna, edendades töötajate tervist ja heaolu. Samuti jätab puhas kontor klientidele ettevõttest hea esmamulje.

Lao- ja tootmispindade koristusteenused Tartus

TP Kinnisvarahoolduse lao- ja tootmispindade koristusteenused vastavad tööstussektori ainulaadsetele vajadustele, tagades puhta keskkonna, mis suurendab tegevuse efektiivsust. Mõistame tööstusharu standardite ja eeskirjade järgimise tähtsust. Meie kvalifitseeritud ja kogenud meeskond tegeleb lao- ja tootmispindade, vahekäikude, laadimisdokkide ja ruumide puhastamisega. Alates tolmu ja prahi eemaldamisest kuni põranda puhastamise ja desinfitseerimiseni – vastab meie laiaulatuslik koristusteenus kõikidele hügieeni ja ohutu töökeskkonna säilitamise aspektidele. 

Kaubanduspindade koristusteenused Tartus

Kaubanduskeskuste koristusteenus hõlmab kõikide pindade, sh põrandate, seinte, akende, mööbli ja riiulite puhastamist. Lisaks hooldame ka tualettruume, lifte ja eskalaatoreid. Kaubanduspindade koristus on määrava tähtsusega, sest suur külastajate arv toob kaasa rohkelt mustust ja prügi. Puhtad kaubanduskeskused tagavad meeldiva ostukogemuse ja edendavad keskuse mainet. TP Kinnisvarahoolduse kaubanduskeskuste koristusteenus hõlmab spetsiaalseid meetodeid, tagades suure hulga inimeste ohutuse ja tervise.

Välised koristusteenused Tartus

TP Kinnisvarahoolduse välipuhastus on mitmekülgne teenus, mis hõlmab erinevaid tegevusi hoone ümbruse korrasoleku tagamiseks. Koristusteenus sisaldab kojamehe teenust, välipuhastust, muru niitmist ja trimmerdamist, lumekoristust ja libedustõrjet. Välised koristusteenused aitavad säilitada hoone ümbruse esteetikat ja tagavad turvalise olemise. Näiteks muru trimmerdamine ja tänavakivide puhastamine loob ilusa välimuse ning lumekoristus ja lehtede riisumine aitavad väliterritooriumil ohutult liigelda.

Eripuhastustööd Tartus

TP Kinnisvarahooldus pakub eripuhastustöid, mis hõlmavad endas spetsiifilisemaid koristustöid, nagu suurpuhastus, akende pesu, vaipade süvapuhastus, põrandate süvapesu ja vahatamine, puitpõranda õlitamine ning pehme mööbli puhastus. Loe lähemalt, miks valida akende puhastamiseks koristusfirma.

Parkimismajade koristusteenused Tartus

Parkimismajade puhastuse eesmärk on tagada parkimismaja nõuetekohane toimimine ja ohutus. See hõlmab endast prügi ja mustuse koristamist ning valgustuse ja parkimismärgistuse hooldamist. Kasutame parkimismajade koristuseks spetsiaalseid vahendeid ja meetodeid, et saavutada kvaliteetne tulemus. Loe lähemalt parkla puhastamise olulisuse kohta. 

Telli kvaliteetne koristusteenus TP Kinnisvarahooldusest

TP Kinnisvarahooldus teostab kvaliteetseid puhastusteenuseid Tartus ja Tallinnas. Võta meiega ühendust ning leiame sinu kinnisvarale sobiva lahenduse.