fbpx
kvaliteet

Koristusfirma töö kvaliteet ja selle hindamine

Rentides koristusfirma teenuseid on üks kõige olulisemaid tegureid kvaliteet, mida tuleb arvesse võtta ja kontrollida. Koristusfirma peaks teie hoones või kontoriruumides looma puhta keskkonna ja tegema seda järjepidevalt, kuid sageli jätab tulemus soovida. On oluline valida õige ettevõte, mis vastab teie vajadustele ja ootustele. Selles artiklis räägime sellest, kuidas hinnata koristusettevõtte töö kvaliteeti ning esitame mõned näpunäited, mida saate järgida koristusettevõtte hindamisel.

Jälgige, milline on koristusfirma jõudlus

Ettevõtte töö kvaliteet sõltub sageli sellest, kui kogenud ja professionaalne on ettevõte. Seetõttu on oluline uurida koristusettevõtte tausta ning kogemust. Kas koristusfirma tuleb õigel ajal kohale, võtab teie kontori koristamiseks vajaliku aja ja hoolitseb selle eest, et kõik tähtsad ja vähem tähtsamad tööd saaksid tehtud? Ettevõte, kes ilmub regulaarselt hilinemisega või ei ilmu graafikujärgselt, võib viidata sellele, et nad ei tee ka muul viisil professionaalset tööd. Samuti tasub uurida, kas ettevõte kasutab kaasaegseid tehnikaid ja tehnoloogiaid, mis aitavad neil viia puhastusteenuste kvaliteedi kõrgemale. Sageli teenusepakkujad näitavad ennast esimese paari kuu jooksul väga heast küljest ning hoiavad kvaliteeti kõrgel vaid alguses. Seetõttu on oluline, et suhtlus koristuspartneriga oleks pidev ja usaldusväärne, mõistlik oleks saada iga paari kuu tagant kokku ning läbi viia nii-öelda arenguvestlus oma teenusepakkujaga. Mõlemad osapooled saavad rääkida oma rõõmudest ja muredest ning seeläbi välditakse konflikte ja töö on kvaliteetsem. 

Kontrolli kontori kõige aktiivsemaid kohti

Teie kontori kõige aktiivsemad piirkonnad – näiteks puhkeruumid,  vannitoad ja köök – neid kohti kasutatakse päeva jooksul kõige rohkem. Tihti koguneb sinna rohkem mustust ja nendes kohtades toimub suurema tõenäosusega äpardusi, mida peaks koristama. Näiteks lõunasöögist pudenenud jäänused või kohvimasina ümbruses toimunud äpardused. Kui märkate kontori neis piirkondades plekke ja segadusi, võib see olla märk sellest, et puhastusettevõte ei pööra ka teie ülejäänud kontori piirkondade koristamisele piisavalt tähelepanu. Väga paljud koristusteenused ei pööra piisavalt tähelepanu keraamilistele põrandaplaatidele või vannitoa seinaplaatidele. Sageli neid puhastatakse lihtsalt lapi või mopiga, kuid TP Kinnisvarahooldus teab, et iga kuu tagant võiks käia erinevat tüüpi plaadid üle kõrgsurvepesuriga. See eemaldab plaatidelt kollase mustusvine, mida igapäevase hõõrumisega maha ei saa. Kõige tihedamini võib seda näha spordikeskuste vannitoa plaatidel, mis tähendab et koristusfirma ei ole teadlik plaatide puhtuse säilitamise jaoks vaja minevaid tehnikaid. Samuti on oluline meeles pidada plaatide vahelisi vuuke, mille korrashoid on äärmiselt oluline, kui tahta et vannitoaplaadid püsiksid kaua ja sinna ei tekiks hallitust.

Jälgi, milline on prügikäitluse kvaliteet

Teie puhastusettevõte peaks eemaldama hoonest prügi, sealhulgas prügikastidest ning põrandatele ja laudadele jäetud prügi. Kui teie prügikastid on pidevalt täis, kuna koristusettevõte ei suuda neid piisavalt kiiresti tühjendada, või kui märkate, et puhastusettevõte ei vii prügi ära iga kord, kui nad kontorit puhastama tulevad, siis, võib see olla märk sellest, et teie puhastusettevõte ei täida oma ülesandeid korralikult. Koristuse ja teenusepakkujate töö kvaliteeti saab mõõta ka erinevate mudelitega, mis on maailmas välja mõeldud kvaliteedi tõstmiseks. 

Otsi tolmuseid kohti

Käige sõrmega mööda töölaudu, aknalaudu või riiuleid. Kui näpule jääb tolmu ja mustust, võib see olla märk sellest, et teie puhastusettevõte ei täida oma tööülesandeid tõhusalt. Oluline on hoida oma kontor tolmuvaba. See mitte ainult ei muuda oluliselt siseõhu kvaliteeti, vaid mõjutab kindlasti ka kontori üldist välimust. Kui märkate, et tolm hakkab kogunema, on aeg teha oma puhastusettevõttega koosolek ning murekohad läbi rääkida. 

TP Kinnisvarahoolduse jaoks on töö kvaliteet üks kõige olulistemast aspektidest, millele tähelepanu pööratakse kui oma klientidele teenust pakutakse. Oleme lahendustele orienteeritud ning teeme iga kliendiga koostööd, mis töötaks mõlema osapoole jaoks. Saada päring niing alustame sinu kontori koristamist!