fbpx
ehitusjärgne puhastus

Mida sisaldab ehitusjärgne puhastus?

Ehitusjärgne puhastus on oluline etapp igas ehitusprojektis, mis tagab, et lõpptulemus on puhas ja viimistletud. Ehitusjärgne koristusteenus viiakse läbi pärast ehitustööde lõpetamist, kuid enne uue ruumi kasutusele võtmist. Selle eesmärk on eemaldada ehitustöödest järel jäänud praht, tolm, värviplekid ja muud jäägid.

Miks on ehitusjärgne puhastus oluline?

Ehitusjärgse puhastuse etapp on oluline mitmel põhjusel. Korralik puhastus tagab ruumide hea väljanägemise ning ohutuse, eemaldades ehitusjärgsed jäägid, mis võivad põhjustada õnnetusi või terviseprobleeme. Lisaks võib ehitusjärgne puhastus aidata avastada võimalikke ehitusvigu või probleeme, mis vajavad tähelepanu enne lõplikku ülevaatust.

Ehitusjärgne puhastusteenus: kellel seda vaja on?

Ehitusjärgne puhastusteenus on vajalik mitmetele sihtrühmadele erinevates olukordades. Toome välja peamised:

  • Ehitusettevõtted: Ehitusfirmad vajavad ehitusjärgset puhastust, et tagada ehitusprojekti professionaalne ja kvaliteetne lõpptulemus. Korralikult puhastatud ehitusplats näitab, et töö on lõpule viidud vastavalt kokkulepitud standarditele ning et klientidele esitletakse projekti korras ruumides.
  • Kinnisvaraarendajad: Kinnisvaraarendajad või investeerijad vajavad ehitusjärgset puhastust enne uute kinnisvaraüksuste müüki või üürileandmist. Puhtad ja korralikult hooldatud ruumid aitavad luua positiivse esmamulje potentsiaalsetele ostjatele või üürnikele ning suurendavad vara väärtust.
  • Ärikliendid: Ärikliendid, nagu bürood, kaubanduskeskused või restoranid, võivad vajada ehitusjärgset puhastust pärast laiendus- või renoveerimistöid. Korralikult puhastatud ruumid tagavad turvalise ja meeldiva keskkonna nii töötajatele kui ka klientidele ning aitavad säilitada äritegevuse sujuvust.

Kokkuvõttes saavad ehitusjärgsest koristusteenusest kasu kõik, kes on lõpetanud ehitus- või renoveerimistöödega ning soovivad projekti lõppedes nautida puhast ja kvaliteetset lõpptulemust, ilma ise koristamata. 

Mida hõlmab endas ehitusjärgne puhastus?

Esiteks tuleb eemaldada ehituspraht, nagu ehitusmaterjalide jäägid, pakendid ja muud jäätmed. Seejärel tuleb puhastada pinnad, aknad, põrandad, seinad ja laed, et eemaldada tolm, värviplekid ja muud jäägid. Lisaks võib ehitusjärgne koristus hõlmata ka eriotstarbelist puhastust, nagu vaipade sügavpuhastus või spetsiaalsete pindade hooldust.

Ehitusjärgne puhastusteenus sisaldab:

  • Ehitustolmu eemaldamine pindadelt
  • Põrandapesu
  • Klaas- ja peegelpindade puhastus
  • Tualettide ja vannitubade koristus
  • Pahtli- ja värviplekkide eemaldamine
  • Akende pesu
  • Ehitusprahi koristamine

Tutvu lähemalt ehitusprahi äraveo ja konteineri renditeenusega

Ehitusjärgne puhastus TP Kinnisvarahooldusest: miks võtta appi professionaalne koristusfirma?

Professionaalne koristusfirma pakub kogenud ja koolitatud personali, kes teab täpselt, kuidas teostada ehitusjärgset puhastust ohutult ja tõhusalt. Lisaks omab koristusfirma spetsiaalset varustust ja töövahendeid, mis võimaldab teostada põhjalikku puhastust ka kõige raskemates tingimustes. Kogenud koristustöötajad suudavad teostada ehitusjärgset puhastust tõhusalt ja kvaliteetselt, tagades samal ajal kliendile rahulolu.


TP Kinnisvarahoolduses pakume ehitus-/remondijärgse koristuse teenust ettevõtetele. Teenust saab tellida ehituse ja remondi ajal või peale ehitus- ja remonditööde lõppu. Võtke meiega ühendust ning leiame teie projektile sobiva lahenduse.